Tip czapki dobrane każdą twarz

Ginących czapka i nagle zwolennicy mody sprowadzony ze stylowym wyglądem i pełne niespodzianek. Hurtownia Czapek w damskich wag Wolce Kosowskiej, oprócz okulary, zegarki, czapki, baseball jest jednym z markowych akcesoriów są jak najbardziej mile widziane. Jak wybrać czapki naprawdę pasuje i jeszcze osobowość, a także w Wolce Kosowskiej Hurtownia Czapek damskich czytanie poniżej nhe!
Kolor przy wyborze markowe czapki
Na szczęście, jeśli jesteś właścicielem białym kartonie, dzięki czemu można koordynować z markowych jego czapka dowolny kolor. Chcą się wyróżniać, można wybrać kapelusze Caro lub paski, ale trzeba uważać, koordynacja z sukienki lekko!
Markowe czapkę czerwone odcienie, które pomogą Ci tan skóry może być pewnie w każdych okolicznościach
Co masz matowa skóra nie powinna wybrać kapelusz z ciemnych kolorów, zwłaszcza czarnych ponieważ woda sprawi, że skóra wygląda ciemniej. Spróbuj ton świeże i jasne jak czerwony, różowy, zielony armii … Jeśli lubisz styl kobiecy, romantyczny, można wybrać odcień pastelowy słodka jak nagie, mięty, żółty i pamiętać, aby zakończyć z ciemniejszym stroju lekko!
Rozmiar przy wyborze markowe czapki
Od międzynarodowych standardów znacznie różni się od standardowej wielkości w Wietnamie, więc dokładnie sprawdzić przed zakupem markowych czapkę za granicą.
Średniej wielkości cap pomoże głowę wygodnie i bardziej aktywne we wszystkich działaniach
Ponadto należy również pamiętać, że do norm wielkości baseball hat, które pasują do głowy pleśni, nie pozostaje zbyt ślinianki.
Schematy przynieść markowe czapki
• Jeśli masz owalną twarz, można koordynować wszelkiego rodzaju markowych czapce o tej twarzy pasuje do większości typów stożków.
• Jeśli masz okrągłą twarz, wybierz naszą  Hurtownia Czapek  damskich iglicami stylizacji włosów, schowany za lub pęczki czosnku to również sposób, aby pomóc Ci być bardziej kompaktowy twarz. Ograniczyć czapkę niosącego wstecz, ponieważ byłoby to ujawniają braki okrągłej twarzy.
• Jeśli jesteś właścicielem kwadratową twarz, wybierać czapki ograniczające iglice. A okulary zaokrąglone narożniki i towarzyszący akcesoria potrzebne do zmniejszenia kanciaste twarze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *